Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare si Executie Sistem de Detectare si Alarmare Nivel Crescut de Oxigen

Număr anunț
DA30202551
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Leordeni (CUI 4469485)
Cod CPV
45300000-0 · Lucrari de instalatii pentru cladiri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.500.592 RON
Data publicării
21.03.2022 00:00
Data finalizării
22.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.500.592 RON