Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap pal melaminat dublat nuc aida si negru perlat si usi din pal melaminat si sticla 2100X2000X450

Număr anunț
DA30203524
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.508.378 RON
Data publicării
21.03.2022 00:00
Data finalizării
22.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.508.378 RON