Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet actualizare sistem de operare Windows pentru platformele de secventiere de noua gen.

Număr anunț
DA30196043
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Cod CPV
48461000-7 · Pachete software analitice sau stiintifice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90 RON
Valoare atribuită
27.344.880 RON
Data publicării
21.03.2022 00:00
Data finalizării
22.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.344.880 RON

din 90 RON estimat