Atribuită Cumpărare directă

Hota traditionala BEKO CFB6433X, 2 motoare, 380 m3/h, L 60 cm, negru-inox NUMAR DE REFERINTA: HOTCFB

Număr anunț
DA35055730
Autoritate contractantă
LICEUL ORTODOX STEINHARDT SM (CUI 17344130)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39141500-7 · Hote de aspirare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
737,66 RON
Data publicării
16.02.2024 13:46
Data finalizării
20.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

737,66 RON