Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta, asistenta tehnica si actualizare Sistem Informatic "eXpert Bugetar" Spital

Număr anunț
DA30199722
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TG.FRUMOS (CUI 4701240)
Cod CPV
72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.390.096 RON
Data publicării
21.03.2022 00:00
Data finalizării
22.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.390.096 RON