Atribuită Cumpărare directă

Carti de biblioteca-Prosopographia Ponti Euxini, Corpus épigraphique et commentaire historique,socié

Număr anunț
DA35066042
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.614,94 RON
Data publicării
19.02.2024 13:46
Data finalizării
20.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.614,94 RON