Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie licente office conf anunt ADV1276500

Număr anunț
DA30215721
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL FOLCLORIC MARIA TANASE (CUI 4332193)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21 RON
Valoare atribuită
21.788.662 RON
Data publicării
22.03.2022 00:00
Data finalizării
23.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.788.662 RON

din 21 RON estimat