Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prelevare de probe de apa din foraje si bazin retentie si intocmire analize ape

Număr anunț
DA30213956
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
Cod CPV
90715200-4 · Alte servicii de investigatii in domeniul poluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.268.360 RON
Data publicării
22.03.2022 00:00
Data finalizării
23.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.268.360 RON