Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANNER PENTRU INVESTITIA EXTINDERE RETELE APA SI BRANSAMENTE APA STRAZI CARE VOR FI REAB. SI MODERN.

Număr anunț
DA30215853
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4 RON
Valoare atribuită
22.378.792 RON
Data publicării
22.03.2022 00:00
Data finalizării
23.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.378.792 RON

din 4 RON estimat