Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTRERUPATOR AVARII SKODA OCTAVIA TOUR 2008,SONDA MERS INAPOI DACIA LOGAN 1.6 MPI 2006,MANER PORTBAG

Număr anunț
DA30225630
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.844.726 RON
Data publicării
23.03.2022 00:00
Data finalizării
24.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.844.726 RON