Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. elab. depunere Cerere Finantare pr."Renovare eneregtica a Cladirii Multifunctionale N-O"-PNRR

Număr anunț
DA30226565
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.070.226 RON
Data publicării
23.03.2022 00:00
Data finalizării
24.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.070.226 RON