Ofertă acceptată Cumpărare directă

ORDIN DE DEPLASARE, HARTIE COPIATOR A4, PIXURI SCHNEIDER, GEANTA LAPTOP, PIC PELIKAN, PIX PILOT, FIS

Număr anunț
DA30224018
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION IORGULESCU (CUI 29357010)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.583.403 RON
Data publicării
23.03.2022 00:00
Data finalizării
24.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.583.403 RON