Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transformator (sursa) ,AC-DC, input: 90-264Vac ,50Hz; output +12V ,,curent 8,5

Număr anunț
DA30220892
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
Cod CPV
31170000-8 · Transformatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.780.002 RON
Data publicării
23.03.2022 00:00
Data finalizării
24.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.780.002 RON