Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII PROIECTARE INTOCMIRE STUDIU GEOTEHNIC

Număr anunț
DA30224681
Autoritate contractantă
COMUNA SINCEL (CUI 4562141)
Cod CPV
71400000-2 · Servicii de urbanism si de arhitectura peisagistica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
37.953.510 RON
Data publicării
23.03.2022 00:00
Data finalizării
24.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.953.510 RON