Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Suport TV de perete A+ SPL69, reglabil, 60"-105", Negru [SPL69] si Monitor Smart Tech SMT58F30UV2M1B
- Număr anunț
- DA30226250
- Autoritate contractantă
- U.M. 0658 TARGU JIU (CUI 4246394)
- Cod CPV
- 39265000-7 · Agatatori si urechi de prindere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0 RON
- Valoare atribuită
- 14.399.840 RON
- Data publicării
- 23.03.2022 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2022 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.