Atribuită
Atribuire
Laptop HP 15.6" 250 G7, FHD, Procesor Intel® Core™i5-1035G1 (6M Cache, up to 3.60 GHz), 8GB DDR4, 256GBSSD, GeForce MX110 2GB, Free DOS, Silver - 14Z83EA - 5 buc x 2436,13 lei ( fara TVA) Transport - 9,00 lei. Achizitie conform referat nr.1521/15.01.2021, oferta nr.1616/18.01.2021, comanda nr.1622/18.01.2021
- Număr anunț
- DAN1405787
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- PC GARAGE SRL (CUI RO17612390)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 12.189,63 RON
- Data anunțului
- 19.01.2021 11:21
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.