Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE CURATENIE SI SI MATERIALE UZ CASNIC

Număr anunț
DA30212750
Autoritate contractantă
COMUNA GREBENISU DE CAMPIE (CUI 4375933)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.201.100 RON
Data publicării
22.03.2022 00:00
Data finalizării
25.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.201.100 RON