Ofertă acceptată Cumpărare directă

FY 2.5=100MX1.512, CIB MU=20BUCX7.563, CDD 45= 10BUCX8.40, ARMATURA ASA 300=10BUCX8.40, BANDA DUBLU

Număr anunț
DA30234918
Autoritate contractantă
Comuna Glodeanu Silistea (Primaria Comunei Glodeanu Silistea) (CUI 4088219)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.929.740 RON
Data publicării
24.03.2022 00:00
Data finalizării
25.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.929.740 RON