Număr anunț
DA30231349
Autoritate contractantă
U.M. 0654 CRAIOVA (CUI 4332061)
Cod CPV
39715000-7 · Dispozitive de incalzire a apei si incalzire centrala; echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.340.801 RON
Data publicării
24.03.2022 00:00
Data finalizării
25.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.340.801 RON