Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stampila din cauciuc, pe suport automat rotund 35mm, cu stema Romaniei

Număr anunț
DA30223680
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
427.304 RON
Data publicării
23.03.2022 00:00
Data finalizării
25.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

427.304 RON