Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE SECURITATE SI SANATATE IN MUNCA SI PSI

Număr anunț
DA30235699
Autoritate contractantă
COMUNA MEREI (CUI 3662541)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94 RON
Valoare atribuită
6.170.225 RON
Data publicării
24.03.2022 00:00
Data finalizării
25.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.170.225 RON

din 94 RON estimat