Atribuită
Atribuire
CURSURI PERFECTIONARE PERSONAL - CODUL ADM-TIV, CFP - FC.10267/17.02.2021 SI FC.10268/17.02.2021
- Număr anunț
- DAN1422305
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean de Aparatura Medicala (CUI 12788035)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
- Cod CPV
- 79633000-0 · Servicii de perfectionare a personalului (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 252,10 RON
- Data anunțului
- 18.02.2021 10:55
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.