Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de elaborare a strategiei de dezvoltare durabila a turismului la nivel judetean

Număr anunț
DA30201547
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.654.670 RON
Data publicării
21.03.2022 00:00
Data finalizării
25.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.654.670 RON