Atribuită
Atribuire
Servicii de executor judecatoresc conform contractului incheiat intre parti, astfel: Dosar 36/e/2021 Debitor Iliescu Cornelia - 100 lei; Dosar 35/e/2021 Debitor Bambaloi (Stefan, Pamela, Ionela, Ion) - 100 lei; Dosar 35/2021 Debitor Chelan Valentin - 40 lei, Dosar 36/2021 Debitor Anita (fosta Banu) Amalia - 27.46 lei; Comanda 6072/26.02.2021
- Număr anunț
- DAN1426452
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- Societatea Civila Profesionala de Executori Judecatoresti Drumea - Nicut si Ciovica (CUI 40632332)
- Cod CPV
- 75242110-8 · Servicii de executor judecatoresc (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 267,46 RON
- Data anunțului
- 02.03.2021 10:39
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.