Atribuită
Atribuire
Bandă Felix vopsit 15mm, 100ml - 63.00 lei; Elastic Eva 18 mm, 30ml - 45.30 lei; Elastic Eva 25mm, 30ml - 63.00 lei, conform referatului de necesitate nr. 436/ 19.02.2021
- Număr anunț
- DAN1427658
- Autoritate contractantă
- Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
- Furnizor / câștigător
- PETRUMAR TEXTIL SRL (CUI 32360229)
- Cod CPV
- 19200000-8 · Materiale textile si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 171,30 RON
- Data anunțului
- 03.03.2021 14:38
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.