Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de deratizare pentru 2000 mp in 2 treceri (1000 mp/trecere)

Număr anunț
DA30215422
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.886.275 RON
Data publicării
22.03.2022 00:00
Data finalizării
25.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.886.275 RON