Atribuită Atribuire

PRESTARI SERVICII DE INSTALATOR AFERENT LUNI FEBRUARIE 2021 CF CONTRACT 341/01.04.2016, FACTURA NR. 298/17.03.2021

Număr anunț
DAN1433033
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
ICHIM ALEC-ILIE PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 21794095)
Cod CPV
66519200-3 · Servicii de asigurare a instalatiilor tehnice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.080 RON
Data anunțului
17.03.2021 09:24

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.