Atribuită Atribuire

Zebra ( insecticid) 1 litrux123,85 lei/l + TVA. Achizitie conform referat nr.7531/12.03.2021, oferta nr.7746/15.03.2021, comanda nr.8084/17.03.2021

Număr anunț
DAN1434691
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
BIOPLANT S.R.L. (CUI 10479025)
Cod CPV
24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
123,85 RON
Data anunțului
19.03.2021 08:35

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.