Atribuită Atribuire

Ștecher ieșire spate IP20 P/6 buc/ 24.15 lei Disjunctor 1P+N 10A/2 buc/33.45 lei Disjunctor 1P+N 16A/4 buc/33.45 lei Disjunctor 1P+N 20A/1 buc/17.56 lei Înrerupător dublu Dami/1 buc/7.55 lei Priză șuco dublă 16A/3 buc/27.48 lei MYYM H05VV-F 3X1.5/10 m/ 21.76 lei Tablou electric 2 module/1 buc/ 7.55 lei Multipriză 12P bloc fără fir/1 buc/46.22 lei Întrerupător cu led 10A/1 buc/ 10.50 lei Tablou electric pt 8 module/1 buc/34.37 Achiziționate conform referatului de necesitate nr. 681/ 22.03.2021

Număr anunț
DAN1436702
Autoritate contractantă
Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
Furnizor / câștigător
LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
Cod CPV
35000000-4 · Echipament de securitate, de lupta impotriva incendiilor, de politie si de aparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
264,05 RON
Data anunțului
23.03.2021 13:40

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.