Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRANSPORT ELEVI PE RUTA LUGOJ TIMISOARA SI RETUR

Număr anunț
DA30232191
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC IULIA HASDEU LUGOJ (CUI 4269266)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
20.967.120 RON
Data publicării
24.03.2022 00:00
Data finalizării
25.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.967.120 RON