Atribuită
Atribuire
servicii de curăţenie la sediului Garzii Forestiere Brașov str. Ion Slavici nr. 15A - act aditional pentru perioada 01.04.2021 până la 30.04.2021
- Număr anunț
- DAN1443408
- Autoritate contractantă
- GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
- Furnizor / câștigător
- BONITAS CLEANING SRL (CUI RO38086093)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data anunțului
- 01.04.2021 13:36
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.