Atribuită
Atribuire
Întrerupător dublu dami eco-1buc/7.55 lei, tablou electric 2 module-1 buc/ 7.55 lei, multipriză 12P bloc fără fir-1 buc/ 46.22 - conform referatului de necesitate nr. 723/ 29.03.2021
- Număr anunț
- DAN1443113
- Autoritate contractantă
- Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
- Furnizor / câștigător
- LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 61,33 RON
- Data anunțului
- 01.04.2021 10:54
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.