Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare tehnica periodica ISCIR recipient butelie ARIAC-FIRE PLUS 6.8 litri, 300 bari

Număr anunț
DA30245092
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01802 Moara Vlasiei (CUI 36082729)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.445.431 RON
Data publicării
25.03.2022 00:00
Data finalizării
28.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.445.431 RON