Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii proiectare grafica si decorare grafica

Număr anunț
DA30244759
Autoritate contractantă
Casa de Asigurari de Sanatate Covasna (CUI 4202029)
Cod CPV
79822500-7 · Servicii de proiectare grafica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.604.987 RON
Data publicării
25.03.2022 00:00
Data finalizării
28.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.604.987 RON