Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestare Servicii de Operator RSVTI Autorizat ISCIR si consultanta în domeniul ISCIR

Număr anunț
DA30244881
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT JUNIOR NR 26 (CUI 29368907)
Cod CPV
71600000-4 · Servicii de testare, analiza si consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.797.620 RON
Data publicării
25.03.2022 00:00
Data finalizării
28.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.797.620 RON