Ofertă acceptată Cumpărare directă

Organizarea si eleborarea documentelor specifice activitatii de aparare la incendii (PSI)

Număr anunț
DA30243640
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL GIURGIU (CUI 4145853)
Cod CPV
75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.749.521 RON
Data publicării
25.03.2022 00:00
Data finalizării
28.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.749.521 RON