Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii in domeniul SSM si Situatii de Urgenta pentru Institutii Publice cu minim 450 angajati

Număr anunț
DA30243183
Autoritate contractantă
INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4340587)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.685.671 RON
Data publicării
25.03.2022 00:00
Data finalizării
28.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.685.671 RON