Atribuită
Atribuire
Tifon/5m/14.70 lei, stofă minimat/4m/40.32 lei, dantelă/9m/26.19 lei, dantelă/6m/30.24 lei, dantelă/3m/11.34 lei, dantelă/ 3m/9,578 lei, dantelă/3m/9.09 lei, dantelă/4m/23.52 lei, fire macheroni/2buc/36.98 lei, pălărie bărbați/2buc/109.24 lei - necesare pentru premiera spectacolului ”Mateiaș Gâscarul”, conform referatelor de necesitate 798/02.04.2021, 802/06.04.2021 și 827/07.04.2021
- Număr anunț
- DAN1448130
- Autoritate contractantă
- Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
- Furnizor / câștigător
- PETRUMAR TEXTIL SRL (CUI 32360229)
- Cod CPV
- 39561000-2 · Tul, dantela, panglicarie, pasmanterie si broderie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 311,19 RON
- Data anunțului
- 07.04.2021 14:49
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.