Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de refacere de imbracaminte asfaltica cf nota 17080/23.03.2022

Număr anunț
DA30247709
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
45233251-3 · Lucrari de reinnoire a imbracamintei rutiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.715.256 RON
Data publicării
28.03.2022 00:00
Data finalizării
28.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.715.256 RON