Atribuită Atribuire

Achizitie boltari 10x20x40 4mcx210,0841ron/mc.Valoare totala 840,34ron.Achizitie conf.referat nr.9581/31.03.2021,comanda nr.10008

Număr anunț
DAN1450181
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
GEORNI IMPEX SRL (CUI 7264239)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
840,34 RON
Data anunțului
12.04.2021 08:57

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.