Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de construcții și tâmplărie PVC necesare lucrărilor de reparații la Căminul Cultural Obad.

Număr anunț
DA30242471
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.816.464 RON
Data publicării
25.03.2022 00:00
Data finalizării
28.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.816.464 RON