Atribuită Cumpărare directă

Mvasi 25 mg / ml x1 flac. x 16 ml conc. pt. sol. perf. (400mg bevacizumab) / BEVACIZUMABUM

Număr anunț
DA35073463
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33622200-8 · Antihipertensive (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
47.514 RON
Data publicării
19.02.2024 13:46
Data finalizării
20.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.514 RON