Atribuită
Atribuire
Transport platforma: -1826/20.04.2021-140 lei fara TVA -1827/20.04.2021-380 lei fara TVA -1828/20.04.2021- 140 lei fara TVA - 1829/20.04.2021-140 lei fara TVA -1830/20.04.2021-472 lei fara TVA -1831/20.04.2021-140 lei fara TVA -1832/20.04.2021-250 lei fara TVA -1833/20.04.2021-250 lei fara TVA -1834/20.04.2021- 408 lei fara TVA
- Număr anunț
- DAN1456054
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
- Furnizor / câștigător
- TIB RENT A CAR SRL (CUI 35226010)
- Cod CPV
- 50118110-9 · Servicii de remorcare a vehiculelor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 2.320 RON
- Data anunțului
- 21.04.2021 10:05
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.