Atribuită Atribuire

Transport platforma- facturi: -1687/19.03.2021-250 lei fara TVA -1688/19.03.2021-344 lei fara TVA -1689/19.03.2021-170 lei fara TVA -1690/19.03.2021-679 lei fara TVA -1691/19.03.2021-250 lei fara TVA

Număr anunț
DAN1456044
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
TIB RENT A CAR SRL (CUI 35226010)
Cod CPV
50118110-9 · Servicii de remorcare a vehiculelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.693 RON
Data anunțului
21.04.2021 09:58

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.