Atribuită
Atribuire
Achizitionare piese pentru reparatie fantani, conform referatelor de necesitate nr. 1593/12.04.2021 si 1592/12.04.2021
- Număr anunț
- DAN1458056
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
- Furnizor / câștigător
- ŞIMON VICTOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 36055066)
- Cod CPV
- 42131140-9 · Supape reductoare de presiune, de reglaj, de retinere sau de siguranta (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 3.400 RON
- Data anunțului
- 23.04.2021 12:40
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.