Atribuită Atribuire

Obiectul contractului îl reprezintă furnizarea de servicii medicale, constând în medicină în specialitatea Cardiologie intervențională, în cadrul SJUSM , conform obligatiilor stabilite in anuntul publicitar nr.ADV1206703. Prestatorul va presta serviciile medicale constând în Cardiologie intervențională, prin executare succesivă, intra în vigoare după semanarea lui către părţi şi este valabil până la ocuparea postului vacant prin concurs dar nu mai tarziu de 31.12.2021, cu posibilitate de prelungire. Program, lunar , timp de 2 zile pe saptămână, astfel :- Vineri :17-22- Sâmbată:09-22. Preţul convenit de către părți, pe care beneficiarul îl va achita prestatorului pentru îndeplinirea contractului este de maxim 10800 lei/ luna cu Tva inclus, valoarea totala pe 4 luni este de maxim 43200 lei. Valoarea maxima a contractului este de 129600 lei . - 18 ore/ saptamana x 4 = 72 ore/ luna x 150 lei = 10800 lei/ luna.

Număr anunț
DAN1463571
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
Dr.Duțu Bogdan, Medic Specialitate Cardiologie (CUI 32765702)
Cod CPV
85121231-1 · Servicii de cardiologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
129.600 RON
Data anunțului
07.05.2021 13:48

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.