Atribuită
Atribuire
Semifabricate forjate: X30Cr130 (fi375*fi325*30) - 2buc.; S355J2 (fi415*fi350*45) - 2 buc.; S355J2 (fi375*320*65) - 2 buc.; S355J2 (fi475*285*45) - 2buc. (RN10676/03.09.2020)
- Număr anunț
- DAN1463695
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
- Furnizor / câștigător
- FORJA NEPTUN SRL (CUI RO14636688)
- Cod CPV
- 14622000-7 · Otel (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 3.483,48 RON
- Data anunțului
- 08.05.2021 19:01
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.