Atribuită
Atribuire
Achizitie Universalis 3litrix137,61ron,Sextant 1litrux82,57ron.Valoare totala 495,40ron.Achizitie conf.referat nr.13047/5.05.2021,comanda nr.13545/10.05.2021
- Număr anunț
- DAN1464914
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- BIOPLANT S.R.L. (CUI 10479025)
- Cod CPV
- 24457000-2 · Fungicide (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 495,40 RON
- Data anunțului
- 11.05.2021 13:52
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.