Atribuită
Atribuire
Achizitie diverse tipuri de ingrasaminte, astfel: {Harvest 20-20-20 + Me (Ambalat la sac de 25 Kg.) - 2 buc. x 229.36 = 458.72 lei, Harvest 15 - 30 - 15 + Mg.O (Ambalat la sac de 25 Kg.) - 2 buc. x 229.36 = 458.72 lei, conform referat nr. 14771/19-05-2021
- Număr anunț
- DAN1470912
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- BIOPLANT S.R.L. (CUI 10479025)
- Cod CPV
- 24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 917,44 RON
- Data anunțului
- 24.05.2021 08:56
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.