Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE CAPACE VAS WC PENTRU PERSOANE CU DIZABILITATI PT TRIBUNALUL TIMIS

Număr anunț
DA30257159
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL TIMIȘ (CUI 2487620)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.990.324 RON
Data publicării
28.03.2022 00:00
Data finalizării
29.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.990.324 RON